ODZYSKIWANIE DANYCH

ponad 17 lat doświadczenia

Tu gdzie kończą się Twoje możliwości...

... zaczynają się nasze kompetencje

talerze dysku HDD elektronika dysku SSD półprzezroczysty dysk twardy HDD

Odzyskiwanie zdjęć - Data Max Photo Recovery

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce w pełni funkcjonalny, darmowy program przeznaczony do odzyskiwania zdjęć (JPG, CR2. NEF) z kart pamięci typu FLASH (CF, SD, MicroSD...) używanych przez Państwa w swoich aparatach fotograficznych i telefonach komórkowych. Program DataMax Photo Recovery skierowany jest do wszystich użytkowników, którzy potrzebują szybkiej i doraźnej pomocy w odzyskaniu zdjęć. Jeśli przez przypadek skasowałeś(aś) swoje zdjęcia, jeśli przez przypadek sformatowałeś(aś) swoją kartę pamięci, pobierz, zainstaluj program DataMax Photo Recovery i stań się specjalistą od odzyskiwania danych.
Udostępniony przez nas program jest bardzo prosty w obsłudze i całkowicie bezpieczny. Jako jedyni, a na pewno nieliczni (tak wynika z naszych obserwacji), zastosowaliśmy blokadę zapisu nośnika, z którego odzyskiwane są dane. Nasz program nie pozwoli na często popełniany błąd, jakim jest zapisywanie odzyskiwanych danych na nośniku, z którego są one odzyskiwane, co często prowadzi do ich bezpowrotnego zniszczenia.

Wymagania sprzętowe

 • System operacyjny Windows XP/Vista/7/8/10
 • 5.5 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • połączenie z internetem (szybkość i jakość łącza jest bez znaczenia)

WAŻNE: jeżeli twoja karta uległa awarii, jest uszkodzonona fizycznie i nie jest detektowana w twoim aparacie, telefonie lub komputerze lub jest detektowana z zerową pojemnością, softwarowe odzyskiwanie danych nie jest możliwe bez względu na to, jakiego programu użyjesz. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz uzyskać pomoc.

DataMax Photo Recovery - darmowy program do odzyskiwania danych.
Jak to działa?

1. Pobranie i instalacja

pobierz darmowy program do odzyskiwania zdjęć Data Max Photo Recovery
 • Pobierz program w postaci archiwum ZIP
 • Wypakuj archiwum do dowolnej lokalizacji na dysku i uruchom instalator programu DataMax Photo Recovery "DPRInstalator.exe"
 • Prosty instalator przeprowadzi cię przez cały proces instalowania programu
 • Nie obawiaj się, jesteśmy autorami tego programu i gwarantujemy, że nie zawiera on żadnych wirusów lub innego szkodliwego oprogramowania

2. Uruchomienie i praca z programem

okno główne programu do odzyskiwania zdjęć Data Max Photo Recovery
 • Wyjmij kartę z aparatu i umieść ją w zewnętrznym lub wbudowanym czytniku kart pamięci w komputerze
 • Uruchom zainstalowaną aplikację klikając na ikonę programu Data Max Photo Recovery. WAŻNE: program musi być uruchamiany z prawami administratora
 • Wybierz nośnik z którego chcesz odzyskać dane
 • Wciśnij przycisk Skanuj
 • Zaznacz zdjęcia, które chcesz odzyskać
 • Wciśnij przycisk Odzyskaj

3. Autoryzacja programu

okno autoryzacji programu do odzyskiwania zdjęć Data Max Photo Recovery

Program wymaga autoryzacji kodem aktywacyjnym. Uzyskasz go mailowo od naszego autorespondera po wysłaniu pustego e-maila na wskazany adres. Po zweryfikowaniu kodu program zapyta o folder docelowy, gdzie mają być zapisane odzyskiwane zdjęcia. Domyślnie zdjęcia zapisywane są na lokalnym dysku w folderze "Moje Dokumenty\DataMax Photo Recovery - odzyskane obrazy". Po wskazaniu folderu docelowego należy wcisnąć przycisk OK. Program przystąpi do odzyskiwania.

Wszystkie otrzymane e-maile zostaną usunięte z naszego serwera pocztowego po 30 dniach od daty przesłania. Firma Data Max Recovery nie będzie wykorzystywała pozyskanych adresów do prowadzenia jakichkolwiek działań marketingowych i informacyjnych oraz nie udostępni ich osobom trzecim i innym podmiotom.