ok logo firmy Data Max Recovery

Odzyskiwanie Danych

ponad 15 lat doświadczenia

Skontaktuj się z nami

koperta

lp.xam-atad@siwres

telefon

+48 22 839 69 57

Odzyskiwanie zdjęć - Data Max Photo Recovery

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce w pełni funkcjonalny, darmowy program przeznaczony do odzyskiwania zdjęć (JPG, CR2. NEF) z kart pamięci typu FLASH (CF, SD, MicroSD...) używanych przez Państwa w swoich aparatach fotograficznych i telefonach komórkowych. Program DataMax Photo Recovery skierowany jest do wszystich użytkowników, którzy potrzebują szybkiej i doraźnej pomocy w odzyskaniu zdjęć. Jeśli przez przypadek skasowałeś(aś) swoje zdjęcia, jeśli przez przypadek sformatowałeś(aś) swoją kartę pamięci, pobierz, zainstaluj program DataMax Photo Recovery i stań się specjalistą od odzyskiwania danych.
Udostępniony przez nas program jest bardzo prosty w obsłudze i całkowicie bezpieczny. Jako jedyni, a na pewno nieliczni (tak wynika z naszych obserwacji), zastosowaliśmy blokadę zapisu nośnika, z którego odzyskiwane są dane. Nasz program nie pozwoli na często popełniany błąd, jakim jest zapisywanie odzyskiwanych danych na nośniku, z którego są one odzyskiwane, co często prowadzi do ich bezpowrotnego zniszczenia.

Wymagania sprzętowe

WAŻNE: jeżeli twoja karta uległa awarii, jest uszkodzonona fizycznie i nie jest detektowana w twoim aparacie, telefonie lub komputerze lub jest detektowana z zerową pojemnością, softwarowe odzyskiwanie danych nie jest możliwe bez względu na to, jakiego programu użyjesz. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz uzyskać pomoc.

DataMax Photo Recovery - darmowy program do odzyskiwania danych.
Jak to działa?1. Pobranie i instalacja


pobierz darmowy program do odzyskiwania zdjęć Data Max Photo Recovery

Pobierz program w postaci archiwum ZIP.
Wypakuj archiwum do dowolnej lokalizacji na dysku i uruchom instalator programu DataMax Photo Recovery "DPRInstalator.exe".
Prosty instalator przeprowadzi cię przez cały proces instalowania programu.
Nie obawiaj się, jesteśmy autorami tego programu i gwarantujemy, że nie zawiera on żadnych wirusów lub innego szkodliwego oprogramowania.

2. Uruchomienie i praca z programem

okno główne programu do odzyskiwania zdjęć Data Max Photo Recovery

Wyjmij kartę z aparatu i umieść ją w zewnętrznym lub wbudowanym czytniku kart pamięci w komputerze.
Uruchom zainstalowaną aplikację klikając na ikonę programu Data Max Photo Recovery. WAŻNE: program musi być uruchamiany z prawami administratora.
1. Wybierz nośnik z którego chcesz odzyskać dane.
2. Wciśnij przycisk Skanuj.
3. Zaznacz zdjęcia, które chcesz odzyskać.
4. Wciśnij przycisk Odzyskaj.

3. Autoryzacja programu

okno autoryzacji programu do odzyskiwania zdjęć Data Max Photo Recovery

Program wymaga autoryzacji kodem aktywacyjnym. Uzyskasz go mailowo od naszego autorespondera po wysłaniu pustego e-maila na wskazany adres. Po zweryfikowaniu kodu program zapyta o folder docelowy, gdzie mają być zapisane odzyskiwane zdjęcia. Domyślnie zdjęcia zapisywane są na lokalnym dysku w folderze "Moje Dokumenty\DataMax Photo Recovery - odzyskane obrazy". Po wskazaniu folderu docelowego należy wcisnąć przycisk OK. Program przystąpi do odzyskiwania.

Wszystkie otrzymane e-maile zostaną usunięte z naszego serwera pocztowego po 30 dniach od daty przesłania. Firma Data Max Recovery nie będzie wykorzystywała pozyskanych adresów do prowadzenia jakichkolwiek działań marketingowych i informacyjnych oraz nie udostępni ich osobom trzecim i innym podmiotom.