ok logo firmy Data Max Recovery

Odzyskiwanie Danych

ponad 14 lat doświadczenia

telefon

+48 22 839 69 57

Odzyskiwanie danych - od podstaw

Wiele osób (i słusznie) uważa się za specjalistów w danych dziedzinach. Niestety w niektórych gałęziach wiedzy wymagana jest głębsza specjalizacja. W internecie można znaleźć wiele mniej lub bardziej pomocnych informacji. Jedne mogą nas wprowadzić w błąd inne będą dla nas pomocne. Od 15 lat zajmujemy się odzyskiwaniem danych. Na podstawie naszego doświadczenia i przypadków, z którymi się zetknęliśmy, chcemy zaprezentować kilka artukułów poświęconych zagadnieniom związanym z odzyskiwaniem i bezpieczeństwem danych.

Odzyskiwanie skasowanych danych

Przypadkowe skasowanie plików lub całych folderów przytrafiło się niejednemu użytkownikowi komputerów, dysków przenośnych, kart pamięci. W takim przypadku szukamy pomocy lub sami próbujemy rozwiązać swój problem. (...więcej)


Odzyskiwanie danych po formacie

Przypadkowe sformatowanie dysku twardego, karty pamięci, pendrive`a, a wszystko przez wieczny pośpiech. Czy odzyskanie danych ze sformatowanego dysku jest w ogóle możliwe? (...więcej)


Uszkodzenia elektoniki zewnętrznej dysku HDD

„Dzień dobry - chciałbym odzyskać dane, mam uszkodzoną elektronikę w dysku” (...więcej)


Przenośne dyski USB

Jaki dysk wybrać? Wydawać by się mogło, że wybór jest prosty i nie ma się nad czym zastanawiać. Czym my byśmy się kierowali kupując taki dysk? (...więcej)