ODZYSKIWANIE DANYCH

ponad 17 lat doświadczenia

Tu gdzie kończą się Twoje możliwości...

... zaczynają się nasze kompetencje

talerze dysku HDD elektronika dysku SSD półprzezroczysty dysk twardy HDD

Odzyskiwanie danych od podstaw

Wiele osób (i słusznie) uważa się za specjalistów w danych dziedzinach. Niestety w niektórych gałęziach wiedzy wymagana jest głębsza specjalizacja. W internecie można znaleźć wiele mniej lub bardziej pomocnych informacji. Jedne mogą nas wprowadzić w błąd inne będą dla nas pomocne. Od 15 lat zajmujemy się odzyskiwaniem danych. Na podstawie naszego doświadczenia i przypadków, z którymi się zetknęliśmy, chcemy zaprezentować kilka artukułów poświęconych zagadnieniom związanym z odzyskiwaniem i bezpieczeństwem danych.

Odzyskiwanie skasowanych danych

Przypadkowe skasowanie plików lub całych folderów przytrafiło się niejednemu użytkownikowi komputerów, dysków przenośnych, kart pamięci. W takim przypadku szukamy pomocy lub sami próbujemy rozwiązać swój problem. (...więcej)

Odzyskiwanie danych po formacie

Przypadkowe sformatowanie dysku twardego, karty pamięci, pendrive`a, a wszystko przez wieczny pośpiech. Czy odzyskanie danych ze sformatowanego dysku jest w ogóle możliwe? (...więcej)

Odzyskiwanie danych z twardego dysku z uszkodzonymi sektorami (bad sectors)

Skąd biorą się uszkodzone sektory na dysku twardym? Co to jest bad sector i czy można go naprawić? Czy można odzyskać dane z dysku, na którym pojawiły się nieczytelne sektory? (...więcej)

Uszkodzenia elektoniki zewnętrznej dysku HDD

„Dzień dobry - chciałbym odzyskać dane, mam uszkodzoną elektronikę w dysku” (...więcej)


Przenośne dyski USB

Jaki dysk wybrać? Wydawać by się mogło, że wybór jest prosty i nie ma się nad czym zastanawiać. Czym my byśmy się kierowali kupując taki dysk? (...więcej)